100 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz KARGO !!

Gümüşhane Pestil ve Köme'den Yapacağınız 100 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo Kampanyasından Yararlanabilirsiniz.

Gizlilik Politikası

GÜMÜŞHANE PESTİL KÖME DOĞAL GIDA ÜRÜNLERİ ÜRETİM VE PAZARLAMA , kullanıcıların https://gumushanepestil.com sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Kişisel bilgiler, ad soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.

GÜMÜŞHANE PESTİL KÖME DOĞAL GIDA ÜRÜNLERİ ÜRETİM VE PAZARLAMA , işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır GÜMÜŞHANE PESTİL KÖME DOĞAL GIDA ÜRÜNLERİ ÜRETİM VE PAZARLAMA , kişisel bilgileri kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla 3.kişiler ile paylaşabilecektir.

GÜMÜŞHANE PESTİL KÖME DOĞAL GIDA ÜRÜNLERİ ÜRETİM VE PAZARLAMA , kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.


GÜMÜŞHANE PESTİL KÖME DOĞAL GIDA ÜRÜNLERİ ÜRETİM VE PAZARLAMA ' ın gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, https://gumushanepestil.com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, GÜMÜŞHANE PESTİL KÖME DOĞAL GIDA ÜRÜNLERİ ÜRETİM VE PAZARLAMA  ın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

GÜMÜŞHANE PESTİL KÖME DOĞAL GIDA ÜRÜNLERİ ÜRETİM VE PAZARLAMA , kullanıcılara ve kullanıcıların https://gumushanepestil.com sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

 

Scroll