100 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz KARGO !!

Gümüşhane Pestil ve Köme'den Yapacağınız 100 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo Kampanyasından Yararlanabilirsiniz.

İade Şartları ve Teslimat

İstediğiniz Ürün Yanlış Gelmişse,  SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
 
ALICI’ nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI’ nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür. Ancak cayma hakkı süresi içinde malın veya ürünün usulüne uygun kullanılması sebebiyle meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan ALICI sorumlu değildir. 
 
Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir.

Teslimat

Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 5(beş) iş günü sonunda anlaşmalı kargo firmasına teslim edilir. Kargo yoluyla gönderimleriniz için kargo mastafı sipariş tutarınıza ekli değildir. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları hakkında görüşebilirsiniz. Kargo teslimat şartları Türkiye için geçerlidir.

Scroll